Suplování:   Úterý 13.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.11.2018 (8:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.C

     

před

                     

2.L

           

před

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Doleží Gabriela (Absc)

 

-

>>

..

>>

Sch

Sch

-

             

Kubíčková Vanda (Absc)

             

-

             

Kupková Martina (Absc)

 

Pet

-

>>

-

Pet

-

-

             

Šrajerová Radmila (Absc)

 

Bar

-

-

-

Bar

Bar

-

             

Valeček Martin (Absc)

Sch

Zap

Zap

-

Sch

..

Sch

-

             

Vinckerová Hana (Absc)

   

-

-

                     

Zapletal Jiří (Absc)

     

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartoňová Bedřiška

1.hod

supl. (Šra Absc)

CJL

2.ZA

 

do úvazku

 

5.hod

supl. (Šra Absc)

NJZ

2.V

 

do úvazku

 

6.hod

supl. (Šra Absc)

NJZ

2.V

 

do úvazku

Brímusová Daniela

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

Drösslerová Marie

3.hod

navíc

OBN

1.L

(mim)

do úvazku

 

7.hod

odpadá

EPO

4.A (C1)

 

zrušeno

Dušek Milan

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Feikusová Jitka

2.hod

přesun <<

DEJ

1.C

(mim)

z 14.11. 4.hod

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

Grygarčík Rudolf

7.hod

navíc

IKT

4.A (C1)

(...)

do úvazku

Haas Jiří

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Hlavačka Zdeněk

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Horáková Tereza

7.hod

výměna <<

OTE

4.C

(mim)

z 14.11. 3.hod

Hrubec Tomáš

0.hod

navíc

ANJ

1.V

(mim)

do úvazku

Jiráková Milada

6.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ1)

 

přednáška

Kašný Jiří

4.hod

přesun >>

PRO

3.A

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

PRO

3.A

(...)

z 4.hod

 

7.hod

navíc

PRO

3.A

(mim)

do úvazku

Kašpárková Libuše

3.hod

přesun <<

PRP

2.N

(mim)

z 14.11. 7.hod

Klimeš Jan

0.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

Kolarčíková Martina

6.hod

výměna <<

KVE

2.ZA

(mim)

z 14.11. 4.hod

Latoň Jaroslav

2.hod

přesun >>

FYZ

2.L

 

na 4.hod

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

přednáška

 

4.hod

přesun <<

FYZ

2.L

(mim)

z 2.hod

Mičková Jana

5.hod

výměna <<

SAD

1.ZA

(mim)

z 14.11. 5.hod

 

6.hod

navíc

PRX

1.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRX

1.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

1.A (PX1)

(mim)

do úvazku

Motyková Lenka

3.hod

přesun <<

BIE

3.L

(mim)

z 14.11. 3.hod

Pavela Michal

3.hod

odpadá

MAT

1.L

 

zrušeno

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

Petula Jan

1.hod

supl. (Kup Absc)

PEK

1.A (T2)

 

do úvazku

 

5.hod

supl. (Kup Absc)

PEK

1.A (T1)

 

do úvazku

Semerová Radka

1.hod

přesun >>

MAT

2.L

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

MAT

2.L

(mim)

z 1.hod

 

5.hod

výměna >>

MAT

1.ZA

 

na 14.11. 5.hod

 

6.hod

výměna >>

MAT

2.ZA

 

na 14.11. 4.hod

 

7.hod

výměna >>

OBN

4.C

 

na 14.11. 3.hod

Schreiber Václav

0.hod

supl. (Val Absc)

TEV

1.N (T1)

 

do úvazku

 

3.hod

přesun <<

ENN

2.L

(mim)

z 14.11. 5.hod

 

4.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.ZA (T2)

   
 

5.hod

spojeno (Dol Absc)

TEV

1.C (T1)

   
 

6.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

3.L (T1)

   
 

6.hod

supl. (Dol Absc)

TEV

1.C (T1)

 

do úvazku

Smolka Vít

6.hod

navíc

PRX

1.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRX

1.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

1.A (PX2)

(mim)

do úvazku

Stříbná Jana

1.hod

navíc

MAS

4.L (MAS)

   
 

2.hod

přesun <<

BIE

1.A

(mim)

z 3.hod

 

2.hod

přesun >>

MAT

1.A

 

na 12.11. 4.hod

 

3.hod

přesun >>

BIE

1.A

 

na 2.hod

 

4.hod

výměna <<

MAT

4.L

(mim)

z 5.hod

 

5.hod

výměna >>

MAT

4.L

 

na 4.hod

Šigutová Sabina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

Šimečková Zuzana

1.hod

přesun <<

CHE

2.L

(mim)

z 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CHE

1.A

(mim)

z 14.11. 4.hod

Tesarčík Jan

4.hod

přesun <<

CHO

3.A

(mim)

z 7.hod

 

5.hod

výměna <<

TPR

4.L

(mim)

z 4.hod

 

7.hod

navíc

CHO

4.A (C2)

(mim)

do úvazku

Varyšová Soňa

5.hod

přesun <<

MAM

3.A

(mim)

z 6.hod

 

6.hod

navíc

PRX

2.N (C2)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRX

2.N (C2)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

2.N (C2)

(mim)

do úvazku

Věntusová Kateřina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Vinckerová Hana

6.hod

navíc

PRX

1.A (PX3)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRX

1.A (PX3)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

1.A (PX3)

(mim)

do úvazku

Zapletal Jiří

1.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.L (T2)

   
 

2.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.Z2 (T2)

   

Zvoníčková Petra

6.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ2)

 

přednáška

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

PEK

T2

 

supluje

Petula Jan

(Kup)

 

2.hod

BIE

 

(mim)

přesun <<

Stříbná Jana

z 3.hod

 

3.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 14.11. (St) 4.hod

 

5.hod

PEK

T1

 

supluje

Petula Jan

(Kup)

 

6.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

6.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Mičková Jana

 
 

6.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

7.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

7.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

7.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Mičková Jana

 
 

8.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

8.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

8.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Mičková Jana

 

1.C

2.hod

DEJ

 

(mim)

přesun <<

Feikusová Jitka

z 14.11. (St) 4.hod

 

5.hod

TEV

T1

 

spojí

Schreiber Václav

(Dol)

 

6.hod

TEV

T1

 

supluje

Schreiber Václav

(Dol)

1.L

1.hod

TEV

T2

 

spojí

Zapletal Jiří

(Val)

 

3.hod

OBN

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 

1.N

0.hod

TEV

T1

 

supluje

Schreiber Václav

(Val)

1.V

0.hod

ANJ

 

(mim)

navíc

Hrubec Tomáš

 

1.Z1

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

0.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

1.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

2.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

3.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 

1.Z2

2.hod

TEV

T2

 

spojí

Zapletal Jiří

(Val)

1.ZA

4.hod

TEV

T2

 

spojí

Schreiber Václav

(Val)

 

5.hod

SAD

 

(mim)

výměna <<

Mičková Jana

z 14.11. (St) 5.hod

2.L

1.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 3.hod

 

2.hod

MAT

 

(mim)

přesun <<

Semerová Radka

z 1.hod

 

3.hod

ENN

 

(mim)

přesun <<

Schreiber Václav

z 14.11. (St) 5.hod

 

4.hod

FYZ

 

(mim)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 2.hod

2.N

3.hod

PRP

 

(mim)

přesun <<

Kašpárková Libuše

z 14.11. (St) 7.hod

 

6.hod

PRX

C2

(mim)

navíc

Varyšová Soňa

 
 

7.hod

PRX

C2

(mim)

navíc

Varyšová Soňa

 
 

8.hod

PRX

C2

(mim)

navíc

Varyšová Soňa

 

2.V

5.hod

NJZ

   

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

 

6.hod

NJZ

   

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

2.Z1

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 

2.Z2

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 

2.ZA

1.hod

CJL

   

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

 

6.hod

KVE

 

(mim)

výměna <<

Kolarčíková Martina

z 14.11. (St) 4.hod

3.A

4.hod

CHO

 

(mim)

přesun <<

Tesarčík Jan

z 7.hod

 

5.hod

MAM

 

(mim)

přesun <<

Varyšová Soňa

z 6.hod

 

6.hod

PRO

 

(...)

přesun <<

Kašný Jiří

z 4.hod

 

7.hod

PRO

 

(mim)

navíc

Kašný Jiří

 

3.L

3.hod

BIE

 

(mim)

přesun <<

Motyková Lenka

z 14.11. (St) 3.hod

 

6.hod

TEV

T1

 

spojí

Schreiber Václav

(Val)

3.ZA

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

0.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

1.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

4.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 

4.A

7.hod

CHO

C2

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

7.hod

IKT

C1

(...)

navíc

Grygarčík Rudolf

 

4.C

7.hod

OTE

 

(mim)

výměna <<

Horáková Tereza

z 14.11. (St) 3.hod

4.L

1.hod

MAS

MAS

 

navíc

Stříbná Jana

 
 

4.hod

MAT

 

(mim)

výměna <<

Stříbná Jana

z 5.hod

 

5.hod

TPR

 

(mim)

výměna <<

Tesarčík Jan

z 4.hod

 

 

Suplování:   Středa 14.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.11.2018 (8:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.A

         

před

před

před

před

           

3.L

 

před

před

před

před

před

před

před

             

3.ZA

 

před

před

před

před

před

před

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kašný Jiří (Absc)

       

-

-

-

               

Stříbná Jana (Absc)

   

-

-

                     

Šrajerová Radmila (Absc)

 

-

-

-

-

-

Bar

Bar

             

Valeček Martin (Absc)

 

Zap

-

-

Sch

-

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartoňová Bedřiška

3.hod

navíc

CJL

2.ZA

(mim)

do úvazku

 

6.hod

supl. (Šra Absc)

CJL

2.ZA

 

do úvazku

 

7.hod

supl. (Šra Absc)

DEJ

2.L

 

do úvazku

Doleží Gabriela

4.hod

přesun <<

OBN

1.C

(mim)

z 13.11. 2.hod

 

6.hod

přesun <<

OBN

2.L

(mim)

z 13.11. 4.hod

Drösslerová Marie

1.hod

navíc

DAP

2.V

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

DAP

2.V

(mim)

do úvazku

 

6.hod

přesun <<

EPO

1.V

(mim)

z (7.11. 4.hod)

 

7.hod

navíc

EPO

4.A

(mim)

do úvazku

Dušek Milan

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Feikusová Jitka

4.hod

přesun <<

DEJ

1.A

(mim)

z 6.hod

 

4.hod

přesun >>

DEJ

1.C

 

na 13.11. 2.hod

 

6.hod

přesun >>

DEJ

1.A

 

na 4.hod

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

Haas Jiří

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Hlavačka Zdeněk

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Horáková Tereza

3.hod

výměna >>

OTE

4.C

 

na 13.11. 7.hod

Hrubec Tomáš

6.hod

odpadá

ANJ

3.L (AJ1)

 

přednáška

Kaňová Alena

4.hod

odpadá

CJL

3.L

 

přednáška

Kašpárková Libuše

7.hod

přesun >>

PRP

2.N

 

na 13.11. 3.hod

Klimeš Jan

0.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

Kolarčíková Martina

3.hod

odpadá

SAD

2.ZA

 

zrušeno

 

4.hod

výměna >>

KVE

2.ZA

 

na 13.11. 6.hod

Krajcová Šárka

1.hod

odpadá

MAT

3.L

 

přednáška

Kupková Martina

1.hod

odpadá

MAN

2.V

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MAN

2.V

 

zrušeno

 

6.hod

přesun <<

MAM

2.N

(...)

z 13.11. 3.hod

Latoň Jaroslav

1.hod

odpadá

FYZ

2.L (C2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

FYZ

3.L

 

přednáška

 

4.hod

odpadá

FYZ

2.L (C1)

 

zrušeno

Mičková Jana

5.hod

výměna >>

SAD

1.ZA

 

na 13.11. 5.hod

Motyková Lenka

3.hod

přesun >>

BIE

3.L

 

na 13.11. 3.hod

 

7.hod

odpadá

BIE

3.L

 

přednáška

Pavelová Lenka

5.hod

odpadá

ENN

3.L

 

přednáška

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

Semerová Radka

3.hod

výměna <<

OBN

4.C

(mim)

z 13.11. 7.hod

 

4.hod

výměna <<

MAT

2.ZA

(mim)

z 13.11. 6.hod

 

5.hod

výměna <<

MAT

1.ZA

(mim)

z 13.11. 5.hod

Schreiber Václav

4.hod

supl. (Val Absc)

TEV

1.N (T1)

 

do úvazku

 

5.hod

přesun >>

ENN

2.L

 

na 13.11. 3.hod

Šimečková Zuzana

1.hod

navíc

CHE

2.L (C2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

CHE

2.L (C1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

přesun >>

CHE

1.A

 

na 13.11. 3.hod

 

5.hod

přesun <<

CHE

2.L

(mim)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

CHE

1.A

(mim)

z 12.11. 4.hod

Tesarčík Jan

6.hod

navíc

CHO

3.A (C1)

(mim)

do úvazku

Varyšová Soňa

6.hod

přesun >>

UCI

2.N

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

UCI

2.N

(...)

z 6.hod

Vinckerová Hana

5.hod

odpadá

PRO

2.A

 

přednáška

Zapletal Jiří

1.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.L (T2)

   

Žurková Veronika

0.hod

přesun <<

ANJ

1.ZA (AJ1)

(mim)

z 7.hod

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.L (AJ2)

 

přednáška

 

7.hod

přesun >>

ANJ

1.ZA (AJ1)

 

na 0.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

DEJ

 

(mim)

přesun <<

Feikusová Jitka

z 6.hod

 

6.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 12.11. (Po) 4.hod

1.C

4.hod

OBN

 

(mim)

přesun <<

Doleží Gabriela

z 13.11. (Út) 2.hod

1.L

1.hod

TEV

T2

 

spojí

Zapletal Jiří

(Val)

1.N

4.hod

TEV

T1

 

supluje

Schreiber Václav

(Val)

1.V

6.hod

EPO

 

(mim)

přesun <<

Drösslerová Marie

z (7.11. 4.hod)

1.Z1

0.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

1.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

2.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

3.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

5.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 

1.ZA

0.hod

ANJ

AJ1

(mim)

přesun <<

Žurková Veronika

z 7.hod

 

5.hod

MAT

 

(mim)

výměna <<

Semerová Radka

z 13.11. (Út) 5.hod

 

7.hod

ANJ

AJ1

 

přesun >>

 

na 0.hod

2.L

1.hod

CHE

C2

(mim)

navíc

Šimečková Zuzana

 
 

4.hod

CHE

C1

(mim)

navíc

Šimečková Zuzana

 
 

5.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 6.hod

 

6.hod

OBN

 

(mim)

přesun <<

Doleží Gabriela

z 13.11. (Út) 4.hod

 

7.hod

DEJ

   

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

2.N

6.hod

MAM

 

(...)

přesun <<

Kupková Martina

z 13.11. (Út) 3.hod

 

7.hod

UCI

 

(...)

přesun <<

Varyšová Soňa

z 6.hod

2.V

1.hod

DAP

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 
 

2.hod

DAP

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 

2.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 

2.Z2

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 

2.ZA

3.hod

CJL

 

(mim)

navíc

Bartoňová Bedřiška

 
 

4.hod

MAT

 

(mim)

výměna <<

Semerová Radka

z 13.11. (Út) 6.hod

 

6.hod

CJL

   

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

3.A

6.hod

CHO

C1

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

6.hod

CHO

C2

 

odpadá

 

(Tes)

4.A

7.hod

EPO

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 

4.C

3.hod

OBN

 

(mim)

výměna <<

Semerová Radka

z 13.11. (Út) 7.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 15.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.11.2018 (8:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

         

před

před

               

1.L

         

před

před

               

1.Z2

     

před

                     

2.A

         

před

před

               

2.L

         

před

před

               

3.A

         

před

před

před

před

           

3.L

         

před

před

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Krajcová Šárka (Absc)

 

..

..

..

..

-

-

-

             

Ondrušák Kamil (Absc)

 

-

-

-

..

..

..

..

             

Šrajerová Radmila (Absc)

 

Bar

Bar

Bar

Bar

..

..

Bar

             

Valeček Martin (Absc)

 

-

Sch

Mot

-

..

Zap

-

             

Zapletal Jiří (Absc)

   

-

-

-

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Baarová Vendula

4.hod

výměna <<

CHP

2.C

(mim)

z 6.hod

 

4.hod

přesun >>

CHE

1.ZA

 

na 12.11. 7.hod

 

6.hod

výměna >>

CHP

2.C

 

na 4.hod

Bartoňová Bedřiška

1.hod

supl. (Šra Absc)

NEJ

4.L (NJz)

 

do úvazku

 

2.hod

supl. (Šra Absc)

NEJ

4.L (NJz)

 

do úvazku

 

3.hod

supl. (Šra Absc)

NEJ

3.L (NJ)

 

do úvazku

 

4.hod

supl. (Šra Absc)

NEJ

2.L (NEJ)

 

do úvazku

 

7.hod

supl. (Šra Absc)

NEJ

1.L (NEJ)

 

do úvazku

Brímusová Daniela

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Drösslerová Marie

3.hod

navíc

UCI

4.A (EKO)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

EPO

3.A

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

EPO

4.A

(mim)

do úvazku

Dušek Milan

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Feikusová Jitka

6.hod

výměna <<

CJL

1.Z2

(...)

z 16.11. 3.hod

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(...)

do úvazku

Grygarčík Rudolf

7.hod

navíc

IKT

4.A (C2)

(mim)

do úvazku

Haas Jiří

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Hájková Dana

6.hod

přesun <<

CJL

3.Z

(mim)

z 16.11. 2.hod

Hlavačka Zdeněk

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Jiráková Milada

6.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ1)

 

přednáška

Kaňová Alena

5.hod

odpadá

CJL

3.L

 

přednáška

Kašpárková Libuše

5.hod

navíc

TEA

1.V

(mim)

do úvazku

Klimeš Jan

0.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV2)

(mim)

do úvazku

Kupková Martina

6.hod

odpadá

PEK

1.A (T2)

 

přednáška

Latoň Jaroslav

3.hod

odpadá

FYZ

1.Z2

 

přednáška

 

5.hod

odpadá

FYZ

2.L

 

přednáška

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.L

 

přednáška

Mičková Jana

4.hod

přesun <<

ZZV

1.ZA

(mim)

z 16.11. 3.hod

 

7.hod

přesun <<

ZZV

1.ZA

(mim)

z 16.11. 4.hod

Motyková Lenka

3.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.ZA (T2)

   
 

6.hod

odpadá

BIE

3.L

 

přednáška

Pavela Michal

5.hod

odpadá

TEV

2.A (T2)

 

přednáška

Pavelová Lenka

7.hod

odpadá

BIE

1.ZA

 

zrušeno

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z2 (OV1)

(mim)

do úvazku

Petula Jan

5.hod

odpadá

PEK

2.A (T1)

 

přednáška

Semerová Radka

4.hod

odpadá

MAT

3.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

1.ZA

 

zrušeno

Schreiber Václav

2.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.Z2 (T2)

   
 

6.hod

odpadá

TEV

1.A (T1)

 

přednáška

Sobková Silvie

2.hod

navíc

CHO

1.V

(mim)

do úvazku

 

6.hod

navíc

CHO

1.V

(mim)

do úvazku

Stříbná Jana

5.hod

odpadá

BIE

1.A

 

přednáška

Šigutová Sabina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

Šimečková Zuzana

4.hod

přesun <<

CHE

2.A

(mim)

z 16.11. 1.hod

 

6.hod

výměna <<

CHE

2.C

(mim)

z 4.hod

Tesarčík Jan

1.hod

přesun >>

TPR

3.L

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

TPR

3.L

(mim)

z 1.hod

 

6.hod

odpadá

CHO

4.A (C1)

 

zrušeno

 

7.hod

přesun <<

DHZ

3.Z

(...)

z 16.11. 3.hod

Varyšová Soňa

3.hod

navíc

UCI

4.A (PRO)

(mim)

do úvazku

 

6.hod

přesun <<

OBN

1.ZA

(mim)

z 12.11. 7.hod

Věntusová Kateřina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

Vinckerová Hana

5.hod

odpadá

PRO

4.A

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

PRO

4.A (C1)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRO

4.A (C1)

(mim)

do úvazku

Zapletal Jiří

6.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

3.C (T2)

   

Zvoníčková Petra

6.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ2)

 

přednáška

Změny v rozvrzích tříd:

1.L

7.hod

NEJ

NEJ

 

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

1.V

1.hod

UCI

   

odpadá

 

(Kra)

 

2.hod

CHO

 

(mim)

navíc

Sobková Silvie

 
 

5.hod

TEA

 

(mim)

navíc

Kašpárková Libuše

 
 

6.hod

CHO

 

(mim)

navíc

Sobková Silvie

 

1.Z1

0.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

1.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

2.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

5.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 

1.Z2

2.hod

TEV

T2

 

spojí

Schreiber Václav

(Val)

 

6.hod

CJL

 

(...)

výměna <<

Feikusová Jitka

z 16.11. (Pá) 3.hod

1.ZA

3.hod

TEV

T2

 

spojí

Motyková Lenka

(Val)

 

4.hod

ZZV

 

(mim)

přesun <<

Mičková Jana

z 16.11. (Pá) 3.hod

 

6.hod

OBN

 

(mim)

přesun <<

Varyšová Soňa

z 12.11. (Po) 7.hod

 

7.hod

ZZV

 

(mim)

přesun <<

Mičková Jana

z 16.11. (Pá) 4.hod

2.A

4.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 16.11. (Pá) 1.hod

2.C

4.hod

CHP

 

(mim)

výměna <<

Baarová Vendula

z 6.hod

 

6.hod

CHE

 

(mim)

výměna <<

Šimečková Zuzana

z 4.hod

2.L

4.hod

NEJ

NEJ

 

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

2.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 

2.Z2

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 

3.A

4.hod

EPO

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 

3.C

6.hod

TEV

T2

 

spojí

Zapletal Jiří

(Val)

3.L

1.hod

TPR

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

3.hod

NEJ

NJ

 

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

 

4.hod

TPR

 

(mim)

přesun <<

Tesarčík Jan

z 1.hod

3.Z

6.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Hájková Dana

z 16.11. (Pá) 2.hod

 

7.hod

DHZ

 

(...)

přesun <<

Tesarčík Jan

z 16.11. (Pá) 3.hod

3.ZA

0.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

1.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

2.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

4.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 

4.A

3.hod

UCI

PRO

(mim)

navíc

Varyšová Soňa

 
 

3.hod

UCI

EKO

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 
 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kra)

 

5.hod

EPO

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 
 

6.hod

PRO

C1

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

7.hod

IKT

C2

(mim)

navíc

Grygarčík Rudolf

 
 

7.hod

PRO

C1

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 

4.L

1.hod

NEJ

NJz

 

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

 

2.hod

NEJ

NJz

 

supluje

Bartoňová Bedřiška

(Šra)

 

Zpracováno v systému Bakaláři