Suplování:   Čtvrtek 14.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 14.1.2021 (8:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.V

 

zkob

                         

3.V

 

zkob

                         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brímusová Daniela

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

Doleží Gabriela

1.hod

odpadá

PRA

3.V

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PRA

3.V

 

zrušeno

Drastíková Martina

3.hod

odpadá

KAJ

3.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KAJ

3.V

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

KAJ

3.V

 

zrušeno

Dušek Milan

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Haas Jiří

0.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Hájková Dana

0.hod

odpadá

CJL

2.C

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

CJL

2.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

4.L

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CJL

2.A

 

zrušeno

Hlavačka Zdeněk

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Klimeš Jan

0.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Kupková Martina

3.hod

odpadá

MAN

2.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MAN

2.V

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(...)

 
 

8.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(...)

do úvazku

 

9.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(...)

do úvazku

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Šigutová Sabina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Šimečková Zuzana

5.hod

navíc

CHE

1.L (C2)

   
 

6.hod

navíc

CHE

1.L (C1)

(...)

do úvazku

Šrajerová Radmila

5.hod

odpadá

NJZ

2.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NJZ

2.V

 

zrušeno

Tesarčík Jan

7.hod

navíc

PRX

3.A (PX3)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

3.A (PX3)

(mim)

do úvazku

 

9.hod

navíc

PRX

3.A (PX3)

(mim)

do úvazku

Věntusová Kateřina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

1.L

5.hod

CHE

C2

 

navíc

Šimečková Zuzana

 
 

6.hod

CHE

C1

(...)

navíc

Šimečková Zuzana

 

1.Z1

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 

2.A

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(Haj)

2.C

0.hod

CJL

   

odpadá

 

(Haj)

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Haj)

2.V

3.hod

MAN

   

odpadá

 

(Kup)

 

4.hod

MAN

   

odpadá

 

(Kup)

 

5.hod

NJZ

   

odpadá

 

(Šra)

 

6.hod

NJZ

   

odpadá

 

(Šra)

2.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Dušek Milan

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Dušek Milan

 

3.A

7.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

7.hod

PRX

PX1

(...)

navíc

Kupková Martina

 
 

7.hod

PRX

PX2

(...)

navíc

Kupková Martina

 
 

8.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

8.hod

PRX

PX2

(...)

navíc

Kupková Martina

 
 

8.hod

PRX

PX1

(...)

navíc

Kupková Martina

 
 

9.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

9.hod

PRX

PX2

(...)

navíc

Kupková Martina

 
 

9.hod

PRX

PX1

(...)

navíc

Kupková Martina

 

3.V

2.hod

PRA

   

odpadá

 

(Dol)

 

3.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Dra)

 

4.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Dra)

3.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 

3.ZA

0.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

0.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

1.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

1.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

2.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

3.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

3.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

4.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

5.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

5.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 

4.L

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(Haj)

 

 

Suplování:   Pátek 15.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 14.1.2021 (8:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.V

 

zkob

                         

3.V

 

zkob

                         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beneš Adam

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Brímusová Daniela

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Grygarčík Rudolf

4.hod

navíc

IKT

2.A (C1)

(mim)

do úvazku

 

6.hod

navíc

IKT

2.A (C2)

(...)

do úvazku

Haas Jiří

0.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV2)

(mim)

do úvazku

Hlavačka Zdeněk

0.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

2.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Klimeš Jan

0.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Pavelová Lenka

3.hod

odpadá

BIE

2.A (C2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

BIE

2.A (C1)

 

zrušeno

Pavlík Michal

4.hod

přesun >>

MOV

2.A (C1)

 

na 22.1. 5.hod

 

6.hod

přesun >>

MOV

2.A (C2)

 

na 22.1. 3.hod

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.Z1 (OV1)

(mim)

do úvazku

Richterová Alena

4.hod

výměna >>

CHE

3.L

 

na 12.1. 1.hod

Šigutová Sabina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

Tesarčík Jan

4.hod

výměna <<

TPR

3.L

(...)

z 12.1. 1.hod

Věntusová Kateřina

0.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

3.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Vinckerová Hana

3.hod

navíc

PRO

2.A (C2)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

PRO

2.A (C1)

(...)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

1.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 

2.A

3.hod

PRO

C2

(...)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

4.hod

IKT

C1

(mim)

navíc

Grygarčík Rudolf

 
 

5.hod

PRO

C1

(...)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

6.hod

IKT

C2

(...)

navíc

Grygarčík Rudolf

 

2.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Beneš Adam

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Beneš Adam

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Beneš Adam

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Beneš Adam

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Beneš Adam

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Beneš Adam

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Hlavačka Zdeněk

 

3.L

4.hod

TPR

 

(...)

výměna <<

Tesarčík Jan

z 12.1. (Út) 1.hod

3.Z1

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Klimeš Jan

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Haas Jiří

 

3.ZA

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

0.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

1.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

2.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

3.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

5.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 

 

 

Suplování:   Pondělí 18.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 14.1.2021 (8:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.V

 

zkob

                         

3.V

 

zkob

                         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bíbová Hana

4.hod

navíc

OV

2.C (OV2)

   
 

5.hod

navíc

OV

2.C (OV1)

   
 

6.hod

navíc

OV

2.C (OV2)

   

Drastíková Martina

4.hod

odpadá

ANJ

3.V

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.V

 

zrušeno

Drösslerová Marie

3.hod

odpadá

DAP

2.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

DAP

2.V

 

zrušeno

Grygarčík Rudolf

5.hod

navíc

IKT

1.A (C1)

(...)

do úvazku

 

7.hod

navíc

IKT

1.A (C2)

(...)

do úvazku

Kareš Jiří

4.hod

odpadá

CHE

1.A (C3)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CHE

1.A (C4)

 

zrušeno

Kašný Jiří

4.hod

výměna >>

PRO

3.A

 

na 19.1. 7.hod

Kupková Martina

1.hod

odpadá

OBK

2.V

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OBK

2.V

 

zrušeno

Motyková Lenka

4.hod

odpadá

BIE

3.L (C2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

BIE

3.L (C2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

BIE

3.L (C1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

BIE

3.L (C1)

 

zrušeno

Ondrušák Kamil

5.hod

odpadá

MCH

1.A (C2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MCH

1.A (C1)

 

zrušeno

Seidler Martin

8.hod

odpadá

BOZ

3.V

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

BOZ

3.V

 

zrušeno

Semerová Radka

6.hod

navíc

MAS

4.L (MAS)

(...)

do úvazku

Smrček Lubomír

1.hod

odpadá

UKR

3.V

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

UKR

3.V

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

UKR

3.V

 

zrušeno

Šimečková Zuzana

5.hod

odpadá

CHE

1.A (C5)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CHE

1.A (C6)

 

zrušeno

Tesarčík Jan

4.hod

výměna <<

CHO

3.A

(...)

z 19.1. 7.hod

Vinckerová Hana

5.hod

odpadá

SRP

2.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

SRP

2.V

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SRP

2.V

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

CHE

C3

 

odpadá

 

(Krš)

 

5.hod

IKT

C1

(...)

navíc

Grygarčík Rudolf

 
 

5.hod

MCH

C2

 

odpadá

 

(Ond)

 

5.hod

CHE

C5

 

odpadá

 

(Šim)

 

6.hod

CHE

C4

 

odpadá

 

(Krš)

 

7.hod

IKT

C2

(...)

navíc

Grygarčík Rudolf

 
 

7.hod

MCH

C1

 

odpadá

 

(Ond)

 

7.hod

CHE

C6

 

odpadá

 

(Šim)

2.C

4.hod

OV

OV2

 

navíc

Bíbová Hana

 
 

5.hod

OV

OV1

 

navíc

Bíbová Hana

 
 

6.hod

OV

OV2

 

navíc

Bíbová Hana

 

2.V

2.hod

OBK

   

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

DAP

   

odpadá

 

(Dro)

 

4.hod

DAP

   

odpadá

 

(Dro)

 

5.hod

SRP

   

odpadá

 

(Vin)

 

6.hod

SRP

   

odpadá

 

(Vin)

 

7.hod

SRP

   

odpadá

 

(Vin)

3.A

4.hod

CHO

 

(...)

výměna <<

Tesarčík Jan

z 19.1. (Út) 7.hod

3.L

4.hod

BIE

C2

 

odpadá

 

(Mot)

 

5.hod

BIE

C2

 

odpadá

 

(Mot)

 

6.hod

BIE

C1

 

odpadá

 

(Mot)

 

7.hod

BIE

C1

 

odpadá

 

(Mot)

3.V

2.hod

UKR

   

odpadá

 

(Smr)

 

3.hod

UKR

   

odpadá

 

(Smr)

 

4.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Dra)

 

6.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Dra)

 

8.hod

BOZ

   

odpadá

 

(Sdl)

 

9.hod

BOZ

   

odpadá

 

(Sdl)

4.L

6.hod

MAS

MAS

(...)

navíc

Semerová Radka

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři