Suplování:   Středa 20.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (11:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

               

1.V

zkob

                           

2.V

zkob

                           

2.Z

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

               

3.V

přAB

                           

3.ZA

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dorazilová Soňa (Absc)

 

-

..

<>

-

                   

Glatterová Hana (Absc)

 

Mot

Mot

Stř

Stř

                   

Grygarčík Rudolf (PedD)

 

-

..

-

-

-

..

               

Mičková Jana (Absc)

 

-

-

-

-

                   

Pavela Michal (Absc)

             

-

             

Pavela Michal (PedD)

 

..

..

..

>>

>>

..

               

Pavelová Lenka (Absc)

 

Tes

>>

..

..

Kšp

-

..

             

Šimečková Zuzana (Absc)

 

..

..

..

                     

Šrajerová Radmila (Absc)

 

<>

>>

-

..

>>

>>

-

             

Valeček Martin (Absc)

 

..

-

Sch

..

..

..

-

             

Vojkůvka Pavel (Absc)

 

-

-

-

-

                   

Zapletal Jiří (Absc)

             

-

             

Zapletal Jiří (PedD)

 

..

Sch

Sch

..

..

Sch

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bradová Alena

1.hod

odpadá

CJL

2.N

 

zrušeno

 

2.hod

přesun >>

CJL

1.N

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

CJL

1.N

(mim)

z 2.hod

 

5.hod

přesun <<

CJL

2.L

(mim)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

2.L

 

na 5.hod

Dorazilová Soňa

6.hod

výměna <<

UCI

1.N

(mim)

z 3.hod

Drastíková Martina

4.hod

přesun >>

OBN

1.Z1

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

OBN

1.Z1

(...)

z 4.hod

Drösslerová Marie

5.hod

navíc

EPO

3.A

(mim)

do úvazku

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Glatterová Hana

5.hod

odpadá

MAT

2.Z

 

exkurze

Grygarčík Rudolf

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Hájková Dana

1.hod

výměna >>

CJL

1.L

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

CJL

1.L

(mim)

z 1.hod

Hlistová Jana

2.hod

odpadá

RJZ

4.L (RJz)

 

zrušeno

 

4.hod

přesun >>

DEJ

1.A

 

na 18.6. 4.hod

 

6.hod

přesun >>

RJZ

1.L (RUJ)

 

na 18.6. 7.hod

Horáková Tereza

1.hod

přesun <<

ANJ

1.C (AJ1)

(mim)

z 18.6. 2.hod

 

2.hod

přesun <<

OTE

1.C

(mim)

z 18.6. 1.hod

Hrubec Tomáš

1.hod

odpadá

KAJ

4.L (KAJ1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.L (AJ2p)

 

zrušeno

 

3.hod

přesun >>

ANJ

2.L (AJ1)

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

ANJ

2.L (AJ1)

(mim)

z 3.hod

Jiráková Milada

1.hod

přesun <<

ANJ

1.C (AJ2)

(mim)

z 18.6. 2.hod

 

2.hod

přesun >>

ANJ

1.L (AJ1)

 

na 21.6. 5.hod

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A (AJ1)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.Z (AJ1)

 

zrušeno

Kašpárková Libuše

0.hod

odpadá

TEA

1.V

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

TEA

1.V

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

EPO

1.N

(mim)

do úvazku

 

3.hod

výměna <<

EPO

1.N

(mim)

z 6.hod

 

5.hod

supl. (Paa Absc)

BIE

2.ZA

 

do úvazku

 

6.hod

výměna >>

EPO

1.N

 

na 3.hod

Klapetková Lucie

3.hod

výměna <<

ANJ

3.A (AJ2)

(mim)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

ANJ

3.A (AJ2)

 

na 3.hod

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.Z (AJ2)

 

zrušeno

Klein Arnošt

3.hod

výměna >>

ZZP

3.A

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

ZZP

3.A

(mim)

z 3.hod

Kolarčíková Martina

1.hod

výměna <<

SAD

2.ZA

(mim)

z 18.6. 1.hod

Krumpholc Alois

1.hod

přesun >>

SAZ

1.Z2

 

na 6.hod

 

3.hod

přesun >>

SAZ

1.Z1

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

SAZ

1.Z1

(mim)

z 3.hod

 

6.hod

přesun <<

SAZ

1.Z2

(...)

z 1.hod

 

7.hod

odpadá

PRP

2.N

 

zrušeno

Kubíčková Vanda

2.hod

přesun <<

OBN

1.Z2

(...)

z 6.hod

 

3.hod

výměna <<

ANJ

3.A (AJ1)

(mim)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

ANJ

3.A (AJ1)

 

na 3.hod

 

6.hod

přesun >>

OBN

1.Z2

 

na 2.hod

Kupková Martina

1.hod

odpadá

USP

3.V

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

USP

3.V

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

USP

3.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MAR

1.V

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

MAR

1.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAR

1.V

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MAN

2.V

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

MAN

2.V

 

zrušeno

Latoň Jaroslav

1.hod

přesun <<

FYZ

2.L

(mim)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

FYZ

1.L

(mim)

z 18.6. 5.hod

 

3.hod

přesun <<

FYZ

1.Z2

(...)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

FYZ

1.Z2

 

na 3.hod

 

5.hod

přesun >>

FYZ

2.L

 

na 1.hod

Motyková Lenka

1.hod

supl. (Gla Absc)

IKT

3.L (C1)

 

do úvazku

 

2.hod

supl. (Gla Absc)

IKT

3.L (C1)

 

do úvazku

 

3.hod

navíc

TPR

2.L

(mim)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

BIE

3.L (C1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

2.N (T1)

 

zrušeno

Müllerová Šárka

1.hod

přesun >>

CJL

1.C

 

na 18.6. 2.hod

 

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

exkurze

Ondrušák Kamil

5.hod

odpadá

MOV

3.A

 

zrušeno

Pavela Michal

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

Petula Jan

4.hod

odpadá

PEK

2.N (T1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PEK

2.N (T2)

 

zrušeno

Schreiber Václav

1.hod

výměna <<

ENN

1.L

(mim)

z 4.hod

 

2.hod

supl. (Zap PedD)

TEV

2.A (T2)

 

do úvazku

 

3.hod

spojeno (Zap PedD)

TEV

1.L (T2)

   
 

4.hod

výměna >>

ENN

1.L

 

na 1.hod

 

6.hod

supl. (Zap PedD)

TEV

2.ZA (T2)

 

do úvazku

Smolka Vít

6.hod

navíc

PRX

2.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRX

2.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

2.A (PX1)

(mim)

do úvazku

Sobková Silvie

1.hod

přesun <<

CHO

1.Z2

(...)

z 3.hod

 

2.hod

odpadá

KAJ

2.N (KAJ1)

 

zrušeno

 

3.hod

přesun >>

CHO

1.Z2

 

na 1.hod

 

4.hod

přesun <<

CHO

1.Z2

(...)

z 18.6. 2.hod

Stříbná Jana

1.hod

odpadá

MAS

4.L (MAS)

 

zrušeno

 

3.hod

supl. (Gla Absc)

IKT

3.L (C2)

 

do úvazku

 

4.hod

supl. (Gla Absc)

IKT

3.L (C2)

 

do úvazku

 

7.hod

odpadá

MAT

4.L

 

zrušeno

Šigutová Sabina

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

Šimečková Zuzana

5.hod

přesun <<

CHE

1.L

(mim)

z 19.6. 5.hod

 

6.hod

přesun <<

CHE

1.L

(mim)

z 21.6. 6.hod

Tesarčík Jan

1.hod

supl. (Paa Absc)

BIE

2.A

 

do úvazku

 

1.hod

přesun >>

CHO

2.Z

 

na 18.6. 2.hod

 

3.hod

přesun <<

CHO

1.Z1

(mim)

z 7.hod

 

6.hod

navíc

CHO

3.A (C1)

   
 

7.hod

navíc

CHO

3.A (C2)

(...)

do úvazku

Vinckerová Hana

2.hod

odpadá

PRO

1.V

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PRO

1.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SRP

2.V

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

SRP

2.V

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

PRX

2.A (PX3)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

PRX

2.A (PX3)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PRX

2.A (PX3)

(mim)

do úvazku

Zapletal Jiří

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Zvoníčková Petra

2.hod

přesun >>

ANJ

1.L (AJ2)

 

na 21.6. 5.hod

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A (AJ2)

 

exkurze

Žurková Veronika

2.hod

odpadá

KAJ

2.N (KAJ2)

 

zrušeno

 

3.hod

přesun >>

ANJ

2.L (AJ2)

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

ANJ

2.L (AJ2)

(mim)

z 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

BIE

   

odpadá

 

(Paa)

1.C

1.hod

ANJ

AJ1

(mim)

přesun <<

Horáková Tereza

z 18.6. (Po) 2.hod

 

1.hod

ANJ

AJ2

(mim)

přesun <<

Jiráková Milada

z 18.6. (Po) 2.hod

 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 18.6. (Po) 2.hod

 

2.hod

OTE

 

(mim)

přesun <<

Horáková Tereza

z 18.6. (Po) 1.hod

1.L

1.hod

ENN

 

(mim)

výměna <<

Schreiber Václav

z 4.hod

 

2.hod

FYZ

 

(mim)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 18.6. (Po) 5.hod

 

3.hod

TEV

T1

 

spojí

Schreiber Václav

(Val)

 

3.hod

TEV

T2

 

spojí

Schreiber Václav

(Zap)

 

4.hod

CJL

 

(mim)

výměna <<

Hájková Dana

z 1.hod

 

5.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 19.6. (Út) 5.hod

 

6.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Šimečková Zuzana

z 21.6. (Čt) 6.hod

1.N

2.hod

EPO

 

(mim)

navíc

Kašpárková Libuše

 
 

3.hod

EPO

 

(mim)

výměna <<

Kašpárková Libuše

z 6.hod

 

4.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Bradová Alena

z 2.hod

 

6.hod

UCI

 

(mim)

výměna <<

Dorazilová Soňa

z 3.hod

1.V

1.hod

TEA

   

odpadá

 

(Kšp)

 

2.hod

PRO

   

odpadá

 

(Vin)

 

3.hod

PRO

   

odpadá

 

(Vin)

 

4.hod

MAR

   

odpadá

 

(Kup)

 

5.hod

MAR

   

odpadá

 

(Kup)

 

6.hod

MAR

   

odpadá

 

(Kup)

1.Z1

3.hod

CHO

 

(mim)

přesun <<

Tesarčík Jan

z 7.hod

 

4.hod

SAZ

 

(mim)

přesun <<

Krumpholc Alois

z 3.hod

 

5.hod

OBN

 

(...)

přesun <<

Drastíková Martina

z 4.hod

 

7.hod

CHO

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.Z2

1.hod

CHO

 

(...)

přesun <<

Sobková Silvie

z 3.hod

 

2.hod

OBN

 

(...)

přesun <<

Kubíčková Vanda

z 6.hod

 

3.hod

FYZ

 

(...)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 4.hod

 

4.hod

CHO

 

(...)

přesun <<

Sobková Silvie

z 18.6. (Po) 2.hod

 

6.hod

SAZ

 

(...)

přesun <<

Krumpholc Alois

z 1.hod

1.ZA

0.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

0.hod

OV

OV2

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

1.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

2.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

4.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Šigutová Sabina

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Fuksík Petr

 
 

5.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 

2.A

1.hod

BIE

   

supluje

Tesarčík Jan

(Paa)

 

2.hod

TEV

T2

 

supluje

Schreiber Václav

(Zap)

 

6.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

6.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

7.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

7.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

8.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

8.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 

2.L

1.hod

FYZ

 

(mim)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 5.hod

 

3.hod

TPR

 

(mim)

navíc

Motyková Lenka

 
 

4.hod

ANJ

AJ1

(mim)

přesun <<

Hrubec Tomáš

z 3.hod

 

4.hod

ANJ

AJ2

(mim)

přesun <<

Žurková Veronika

z 3.hod

 

4.hod

TPR

   

odpadá

 

(Paa)

 

5.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Bradová Alena

z 6.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.N

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bra)

 

2.hod

KAJ

KAJ1

 

odpadá

 

(Sob)

 

2.hod

KAJ

KAJ2

 

odpadá

 

(Žur)

 

2.hod

MAS

MAS

 

odpadá

 

(Pav)

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Pav)

 

4.hod

TEV

T2

 

odpadá

 

(Zap)

 

4.hod

PEK

T1

 

odpadá

 

(Pet)

 

5.hod

TEV

T1

 

odpadá

 

(Mot)

 

5.hod

PEK

T2

 

odpadá

 

(Pet)

 

6.hod

UCI

   

odpadá

 

(Dor)

 

7.hod

PRP

   

odpadá

 

(Kru)

2.V

4.hod

SRP

   

odpadá

 

(Vin)

 

5.hod

SRP

   

odpadá

 

(Vin)

 

6.hod

SRP

   

odpadá

 

(Vin)

 

7.hod

MAN

   

odpadá

 

(Kup)

 

8.hod

MAN

   

odpadá

 

(Kup)

2.Z

7.hod

ANJ

AJ1

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

ANJ

AJ2

 

odpadá

 

(Kla)

2.ZA

1.hod

SAD

 

(mim)

výměna <<

Kolarčíková Martina

z 18.6. (Po) 1.hod

 

5.hod

BIE

   

supluje

Kašpárková Libuše

(Paa)

 

6.hod

TEV

T2

 

supluje

Schreiber Václav

(Zap)

3.A

3.hod

ANJ

AJ2

(mim)

výměna <<

Klapetková Lucie

z 4.hod

 

3.hod

ANJ

AJ1

(mim)

výměna <<

Kubíčková Vanda

z 4.hod

 

3.hod

ZZP

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

ZZP

 

(mim)

výměna <<

Klein Arnošt

z 3.hod

 

5.hod

EPO

 

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 
 

6.hod

CHO

C1

 

navíc

Tesarčík Jan

 
 

7.hod

CHO

C1

(...)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

7.hod

CHO

C2

(...)

navíc

Tesarčík Jan

 

3.L

1.hod

IKT

C1

 

supluje

Motyková Lenka

(Gla)

 

1.hod

BIE

C2

 

odpadá

 

(Mot)

 

2.hod

IKT

C1

 

supluje

Motyková Lenka

(Gla)

 

2.hod

BIE

C2

 

odpadá

 

(Mot)

 

3.hod

IKT

C2

 

supluje

Stříbná Jana

(Gla)

 

3.hod

BIE

C1

 

odpadá

 

(Mot)

 

4.hod

IKT

C2

 

supluje

Stříbná Jana

(Gla)

 

4.hod

BIE

C1

 

odpadá

 

(Mot)

3.V

1.hod

USP

   

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

USP

   

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

USP

   

odpadá

 

(Kup)

 

4.hod

CRV

   

odpadá

 

(Val)

 

5.hod

CRV

   

odpadá

 

(Val)

 

6.hod

CRV

   

odpadá

 

(Val)

4.L

1.hod

KAJ

KAJ1

 

odpadá

 

(Hru)

 

1.hod

MAS

MAS

 

odpadá

 

(Stř)

 

2.hod

RJZ

RJz

 

odpadá

 

(Hli)

 

2.hod

ANJ

AJ2p

 

odpadá

 

(Hru)

 

3.hod

TPR

   

odpadá

 

(Tes)

 

4.hod

ANJ

AJ1p

 

odpadá

 

(Hru)

 

4.hod

NEJ

NJz

 

odpadá

 

(Šra)

 

5.hod

OBN

   

odpadá

 

(Kšp)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Šim)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Stř)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 6. hod - Pavela Michal, Zapletal Jiří

2.Z, 1.- 6. hod - Grygarčík Rudolf

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (11:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

               

1.C

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

             

1.V

zkob

                           

2.L

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

             

2.V

zkob

                           

3.C

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

             

3.V

ABS

                           

3.ZA

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Baarová Vendula (PedD)

 

..

..

..

..

-

-

-

             

Bradová Alena (PedD)

 

-

..

..

-

-

..

-

             

Dorazilová Soňa (Absc)

 

-

-

-

-

                   

Drastíková Martina (Absc)

 

>>

..

-

                     

Glatterová Hana (Absc)

 

-

-

-

>>

                   

Klapetková Lucie (PedD)

 

Kbč

Kbč

-

Jir

Dra

..

-

             

Krumpholc Alois (ZKO)

         

..

..

               

Mičková Jana (Absc)

 

-

-

-

-

                   

Pavela Michal (Absc)

             

-

             

Pavela Michal (PedD)

 

-

..

-

>>

..

-

               

Pavelová Lenka (Absc)

 

-

Kup

..

..

-

-

-

             

Schreiber Václav (PedD)

 

-

>>

Zap

..

..

..

..

             

Sobková Silvie (Absc)

       

>>

..

-

               

Šimečková Zuzana (PedD)

 

..

..

-

-

-

>>

..

             

Šrajerová Radmila (Absc)

 

..

..

>>

>>

..

-

..

             

Tesarčík Jan (PedD)

 

..

..

..

..

-

-

..

             

Valeček Martin (Absc)

 

-

-

Zap

-

Zap

..

-

             

Vojkůvka Pavel (Absc)

 

..

..

..

..

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Baarová Vendula

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Bernardová Alena

5.hod

odpadá

OV

1.C (OV3)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

OV

1.C (OV3)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

OV

1.C (OV3)

 

exkurze

 

8.hod

odpadá

OV

1.C (OV3)

 

zrušeno

Bradová Alena

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Dluhoš Vlastimil

7.hod

přesun >>

EPO

2.ZA

 

na 19.6. 4.hod

Doleží Gabriela

3.hod

odpadá

OBN

2.L

 

exkurze

Dorazilová Soňa

5.hod

navíc

UCI

1.N

(mim)

do úvazku

Drastíková Martina

4.hod

navíc

ANJ

2.A (AJ1)

(mim)

 
 

5.hod

spojeno (Kla PedD)

ANJ

1.Z1 (AJ2)

   
 

6.hod

přesun <<

ANJ

2.ZA (AJ1)

(...)

z 1.hod

Drösslerová Marie

3.hod

přesun <<

EPO

3.A

(mim)

z 22.6. 1.hod

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(...)

do úvazku

Glatterová Hana

6.hod

přesun <<

IKT

1.Z2 (T1)

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

MAT

2.ZA

(...)

z 4.hod

Grygarčík Rudolf

4.hod

odpadá

IKT

3.C (T2)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

IKT

3.C (T1)

 

exkurze

Hájková Dana

4.hod

přesun <<

CJL

3.A

(mim)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

CJL

3.A

 

na 4.hod

 

7.hod

odpadá

CJL

3.C

 

exkurze

Hlistová Jana

0.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

RJZ

4.L (RJz)

 

zrušeno

 

4.hod

přesun >>

RJZ

3.L (RJz)

 

na 22.6. 4.hod

 

5.hod

odpadá

RJZ

1.L (RUJ)

 

zrušeno

Horáková Tereza

0.hod

odpadá

OV

3.C (OV3)

 

zrušeno

 

1.hod

přesun <<

CHE

3.L

(mim)

z 18.6. 4.hod

 

2.hod

odpadá

OV

3.C (OV3)

 

exkurze

 

4.hod

přesun <<

CHE

3.L

(mim)

z 19.6. 7.hod

Hrubec Tomáš

1.hod

odpadá

KAJ

4.L (KAJ2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

KAJ

3.V

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KAJ

3.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KAJ

3.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ1)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.L (KAJ1)

 

zrušeno

Jiráková Milada

1.hod

přesun >>

ANJ

2.ZA (AJ2)

 

na 6.hod

 

2.hod

odpadá

ANJ

2.A (AJ1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.A (AJ1)

 

exkurze

 

4.hod

spojeno (Kla PedD)

ANJ

2.Z (AJ2)

   
 

5.hod

přesun <<

ANJ

1.L (AJ1)

(mim)

z 20.6. 2.hod

 

6.hod

přesun <<

ANJ

2.ZA (AJ2)

(mim)

z 1.hod

Kašpárková Libuše

2.hod

navíc

EPO

1.N

(mim)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

OBN

1.A

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

EPO

4.L

 

zrušeno

Klapetková Lucie

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Kolarčíková Martina

3.hod

přesun <<

ZEL

2.ZA

(mim)

z 6.hod

 

3.hod

přesun >>

BIE

1.Z2

 

na 18.6. 5.hod

 

6.hod

přesun >>

ZEL

2.ZA

 

na 3.hod

Krajcová Šárka

5.hod

odpadá

PSE

3.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PSE

3.V

 

zrušeno

Krumpholc Alois

2.hod

přesun >>

SAZ

1.Z2

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

SAZ

1.Z2

(mim)

z 2.hod

 

4.hod

přesun <<

SAZ

1.Z1

(mim)

z 18.6. 1.hod

 

7.hod

odpadá

MCH

1.A

 

zrušeno

Kubíčková Vanda

1.hod

spojeno (Kla PedD)

ANJ

1.Z2 (AJ2)

   
 

2.hod

spojeno (Kla PedD)

ANJ

3.A (AJ2)

   
 

5.hod

přesun <<

OBN

1.Z2

(mim)

z 22.6. 2.hod

Kupková Martina

1.hod

odpadá

EPO

2.N (C2)

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (Paa Absc)

BIE

2.Z

 

do úvazku

 

3.hod

odpadá

EPO

2.N (C1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EPO

2.N (C1)

 

zrušeno

Latoň Jaroslav

1.hod

navíc

OBN

2.ZA

(mim)

do úvazku

 

1.hod

přesun >>

FYZ

3.L

 

na 18.6. 4.hod

 

2.hod

přesun <<

FYZ

1.L

(mim)

z 19.6. 4.hod

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

FYZ

2.L

 

exkurze

Motyková Lenka

1.hod

odpadá

BIE

2.L

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (T1)

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

ENN

4.L

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

BIE

2.ZA

(mim)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

BIE

4.L

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

TEV

1.Z2 (T2)

(mim)

do úvazku

Müllerová Šárka

0.hod

přesun >>

CJL

2.C

 

na 3.hod

 

1.hod

přesun <<

CJL

2.C

(mim)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

2.A

(mim)

z 6.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

2.C

(mim)

z 0.hod

 

5.hod

přesun >>

CJL

2.C

 

na 1.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

2.A

 

na 2.hod

Ondrušák Kamil

4.hod

odpadá

MOV

3.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

MOV

2.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MOV

2.Z

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MOV

2.Z

 

zrušeno

Pavela Michal

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(mim)

do úvazku

Petula Jan

2.hod

navíc

IKT

1.Z1 (T2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

odpadá

OBK

2.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OBK

2.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PEK

1.A (T1)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

PEK

2.N (T1)

 

zrušeno

Semerová Radka

1.hod

přesun <<

MAT

1.L

(mim)

z 22.6. 5.hod

 

2.hod

odpadá

MAT

1.C

 

exkurze

 

4.hod

přesun <<

MAT

1.Z2

(mim)

z 6.hod

 

4.hod

přesun >>

MAT

1.L

 

na 19.6. 2.hod

 

5.hod

přesun <<

MAT

2.C

(mim)

z 1.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

1.Z2

 

na 4.hod

Schreiber Václav

0.hod

odpadá

TEV

4.L (T2)

 

zrušeno

 

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Sobková Silvie

2.hod

přesun <<

CHO

1.Z2

(mim)

z 4.hod

 

7.hod

přesun <<

CHO

1.Z2

(mim)

z 19.6. 3.hod

Stříbná Jana

1.hod

přesun >>

BIE

1.L

 

na 4.hod

 

3.hod

přesun <<

ENN

3.L

(mim)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

BIE

1.L

(mim)

z 1.hod

 

5.hod

přesun >>

ENN

3.L

 

na 3.hod

 

6.hod

navíc

BIE

1.L

(mim)

do úvazku

Šimečková Zuzana

0.hod

odpadá

OV

3.C (OV1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

OV

2.C (T1)

 

zrušeno

 

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Tesarčík Jan

0.hod

odpadá

SZP

2.V

 

zrušeno

 

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Věntusová Kateřina

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Vinckerová Hana

2.hod

přesun >>

PRO

1.Z1

 

na 6.hod

 

5.hod

navíc

PRO

2.A

(mim)

do úvazku

 

5.hod

přesun >>

PRO

1.Z2

 

na 19.6. 1.hod

 

6.hod

přesun <<

PRO

1.Z1

(mim)

z 2.hod

Vojkůvka Pavel

5.hod

odpadá

PSS

1.V

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PSS

1.V

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PSS

1.V

 

zrušeno

Zapletal Jiří

2.hod

navíc

TEV

1.Z1 (T1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

spojeno (Val Absc)

TEV

1.L (T1)

   
 

5.hod

supl. (Val Absc)

TEV

2.ZA (T1)

 

do úvazku

 

6.hod

odpadá

TEV

1.Z1 (T1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

2.N (T2)

 

zrušeno

Zvoníčková Petra

3.hod

odpadá

ANJ

1.A (AJ2)

 

exkurze

 

5.hod

přesun <<

ANJ

1.L (AJ2)

(mim)

z 20.6. 2.hod

Žurková Veronika

5.hod

odpadá

ANJ

2.N (AJ2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ2)

 

exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

MCH

   

odpadá

 

(Kru)

1.C

0.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hli)

 

8.hod

OV

OV3

 

odpadá

 

(Ber)

1.L

1.hod

MAT

 

(mim)

přesun <<

Semerová Radka

z 22.6. (Pá) 5.hod

 

2.hod

FYZ

 

(mim)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 19.6. (Út) 4.hod

 

3.hod

TEV

T1

 

spojí

Zapletal Jiří

(Val)

 

4.hod

BIE

 

(mim)

přesun <<

Stříbná Jana

z 1.hod

 

5.hod

ANJ

AJ1

(mim)

přesun <<

Jiráková Milada

z 20.6. (St) 2.hod

 

5.hod

ANJ

AJ2

(mim)

přesun <<

Zvoníčková Petra

z 20.6. (St) 2.hod

 

5.hod

RJZ

RUJ

 

odpadá

 

(Hli)

 

5.hod

NEJ

NEJ

 

odpadá

 

(Šra)

 

6.hod

BIE

 

(mim)

navíc

Stříbná Jana

 

1.N

2.hod

EPO

 

(mim)

navíc

Kašpárková Libuše

 
 

5.hod

UCI

 

(mim)

navíc

Dorazilová Soňa

 

1.V

1.hod

NJZ

   

odpadá

 

(Šra)

 

2.hod

NJZ

   

odpadá

 

(Šra)

 

3.hod

CHO

   

odpadá

 

(Tes)

 

4.hod

CHO

   

odpadá

 

(Tes)

 

5.hod

PSS

   

odpadá

 

(Voj)

 

6.hod

PSS

   

odpadá

 

(Voj)

 

7.hod

PSS

   

odpadá

 

(Voj)

1.Z1

2.hod

TEV

T1

(mim)

navíc

Zapletal Jiří

 
 

2.hod

IKT

T2

(mim)

navíc

Petula Jan

 
 

2.hod

PRO

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

4.hod

SAZ

 

(mim)

přesun <<

Krumpholc Alois

z 18.6. (Po) 1.hod

 

5.hod

ANJ

AJ2

 

spojí

Drastíková Martina

(Kla)

 

6.hod

PRO

 

(mim)

přesun <<

Vinckerová Hana

z 2.hod

 

7.hod

CHO

   

odpadá

 

(Tes)

1.Z2

1.hod

ANJ

AJ2

 

spojí

Kubíčková Vanda

(Kla)

 

2.hod

CHO

 

(mim)

přesun <<

Sobková Silvie

z 4.hod

 

3.hod

SAZ

 

(mim)

přesun <<

Krumpholc Alois

z 2.hod

 

4.hod

MAT

 

(mim)

přesun <<

Semerová Radka

z 6.hod

 

5.hod

OBN

 

(mim)

přesun <<

Kubíčková Vanda

z 22.6. (Pá) 2.hod

 

6.hod

TEV

T2

(mim)

navíc

Motyková Lenka

 
 

6.hod

IKT

T1

(mim)

přesun <<

Glatterová Hana

z 7.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

CHO

 

(mim)

přesun <<

Sobková Silvie

z 19.6. (Út) 3.hod

1.ZA

0.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

0.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

1.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

2.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

3.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Věntusová Kateřina

 
 

5.hod

OV

OV1

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

5.hod

OV

OV3

(...)

navíc

Fuksík Petr

 

2.A

2.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Müllerová Šárka

z 6.hod

 

4.hod

ANJ

AJ2

(mim)

navíc

Drastíková Martina

 
 

4.hod

ANJ

AJ1

(mim)

navíc

Drastíková Martina

 
 

4.hod

CHE

   

odpadá

 

(Baa)

 

5.hod

PRO

 

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.C

0.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

1.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Müllerová Šárka

z 5.hod

 

3.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Müllerová Šárka

z 0.hod

 

5.hod

MAT

 

(mim)

přesun <<

Semerová Radka

z 1.hod

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(Šim)

 

8.hod

OV

T1

 

odpadá

 

(Šim)

2.N

1.hod

EPO

C2

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.hod

IKT

C1

 

odpadá

 

(Voj)

 

2.hod

EPO

C2

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

IKT

C1

 

odpadá

 

(Voj)

 

3.hod

EPO

C1

 

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

IKT

C2

 

odpadá

 

(Voj)

 

4.hod

EPO

C1

 

odpadá

 

(Kup)

 

4.hod

IKT

C2

 

odpadá

 

(Voj)

 

5.hod

ANJ

AJ1

 

odpadá

 

(Sob)

 

5.hod

ANJ

AJ2

 

odpadá

 

(Žur)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bra)

 

7.hod

TEV

T2

 

odpadá

 

(Zap)

 

7.hod

PEK

T1

 

odpadá

 

(Pet)

2.V

1.hod

SZP

   

odpadá

 

(Tes)

 

2.hod

SZP

   

odpadá

 

(Tes)

 

3.hod

OBK

   

odpadá

 

(Pet)

 

4.hod

OBK

   

odpadá

 

(Pet)

 

5.hod

MYS

   

odpadá

 

(Kru)

 

6.hod

MYS

   

odpadá

 

(Kru)

2.Z

2.hod

BIE

   

supluje

Kupková Martina

(Paa)

 

3.hod

TEV

T2

 

spojí

Zapletal Jiří

(Sch)

 

4.hod

ANJ

AJ2

 

spojí

Jiráková Milada

(Kla)

 

6.hod

MOV

   

odpadá

 

(Ond)

 

7.hod

MOV

   

odpadá

 

(Ond)

2.ZA

1.hod

OBN

 

(mim)

navíc

Latoň Jaroslav

 
 

3.hod

ZEL

 

(mim)

přesun <<

Kolarčíková Martina

z 6.hod

 

4.hod

BIE

 

(mim)

navíc

Motyková Lenka

 
 

5.hod

TEV

T1

 

supluje

Zapletal Jiří

(Val)

 

6.hod

ANJ

AJ1

(...)

přesun <<

Drastíková Martina

z 1.hod

 

6.hod

ANJ

AJ2

(mim)

přesun <<

Jiráková Milada

z 1.hod

 

6.hod

ZEL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

MAT

 

(...)

přesun <<

Glatterová Hana

z 4.hod

3.A

2.hod

ANJ

AJ2

 

spojí

Kubíčková Vanda

(Kla)

 

3.hod

EPO

 

(mim)

přesun <<

Drösslerová Marie

z 22.6. (Pá) 1.hod

 

4.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Hájková Dana

z 5.hod

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.C

0.hod

OV

OV3

 

odpadá

 

(Hor)

 

0.hod

OV

OV1

 

odpadá

 

(Šim)

3.L

1.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Horáková Tereza

z 18.6. (Po) 4.hod

 

3.hod

ENN

 

(mim)

přesun <<

Stříbná Jana

z 5.hod

 

4.hod

CHE

 

(mim)

přesun <<

Horáková Tereza

z 19.6. (Út) 7.hod

 

5.hod

ENN

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.V

2.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Hru)

 

3.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Hru)

 

4.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Hru)

 

5.hod

PSE

   

odpadá

 

(Kra)

 

6.hod

PSE

   

odpadá

 

(Kra)

4.L

0.hod

TEV

T2

 

odpadá

 

(Sch)

 

1.hod

RJZ

RJz

 

odpadá

 

(Hli)

 

1.hod

KAJ

KAJ2

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

FAR

   

odpadá

 

(Baa)

 

3.hod

ENN

   

odpadá

 

(Mot)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Haj)

 

5.hod

BIE

   

odpadá

 

(Mot)

 

6.hod

EPO

   

odpadá

 

(Kšp)

 

7.hod

KAJ

KAJ1

 

odpadá

 

(Hru)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 6. hod - Pavela Michal

1.C, 1.- 7. hod - Schreiber Václav, Tesarčík Jan

2.L, 1.- 7. hod - Bradová Alena, Klapetková Lucie

3.C, 1.- 7. hod - Baarová Vendula, Šimečková Zuzana

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (11:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

prop

prop

prop

prop

                   

1.C

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

               

1.V

zkob

                           

1.Z1

       

prop

prop

prop

               

1.Z2

       

prop

prop

prop

               

2.A

 

třza

třza

třza

třza

třza

třza

               

2.L

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

               

2.V

zkob

                           

2.Z

       

prop

prop

prop

               

3.A

 

prop

prop

prop

prop

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Baarová Vendula (Dov)

 

..

..

..

..

..

-

               

Bernardová Alena (Dov)

 

-

-

-

-

-

-

               

Bradová Alena (PedD)

 

-

..

..

..

..

-

               

Drastíková Martina (PedD)

       

>>

-

..

               

Drösslerová Marie (PedD)

 

>>

-

-

..

..

-

               

Grygarčík Rudolf (PedD)

       

..

..

-

               

Horáková Tereza (Dov)

 

..

..

..

..

-

..

               

Klapetková Lucie (PedD)

 

..

..

>>

..

..

..

               

Kubíčková Vanda (PedD)

       

..

-

Žur

               

Pavela Michal (PedD)

 

..

..

..

..

                   

Schreiber Václav (Absc)

..

                           

Schreiber Václav (PedD)

 

Zap

-

-

-

-

-

-

             

Smolka Vít (PedD)

         

-

-

               

Šimečková Zuzana (Dov)

 

-

..

..

-

..

-

               

Tesarčík Jan (PedD)

 

-

>>

..

..

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bradová Alena

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Brímusová Daniela

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV3)

(mim)

do úvazku

Dluhoš Vlastimil

6.hod

odpadá

EPO

2.Z

 

propagační činnosti školy

Dorazilová Soňa

2.hod

odpadá

UCI

2.N

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MAM

2.N

 

zrušeno

 

5.hod

přesun <<

MAM

3.A

(mim)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAM

3.A

 

na 5.hod

Drastíková Martina

1.hod

přesun <<

ANJ

3.C (AJ2)

(mim)

z 2.hod

 

1.hod

navíc

ANJ

3.C (AJ1)

(mim)

 
 

2.hod

přesun <<

OBN

1.Z1

(mim)

z 4.hod

 

4.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Drösslerová Marie

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Fuksík Petr

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV1)

(...)

do úvazku

Grygarčík Rudolf

1.hod

odpadá

IKT

1.A (C1)

 

propagační činnosti školy

 

2.hod

odpadá

IKT

1.A (C1)

 

propagační činnosti školy

 

3.hod

odpadá

IKT

1.A (C2)

 

propagační činnosti školy

 

4.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Hájková Dana

0.hod

přesun >>

CJL

3.C

 

na 3.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

2.Z

(mim)

z 4.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

3.C

(mim)

z 0.hod

 

4.hod

přesun >>

CJL

2.Z

 

na 2.hod

 

5.hod

odpadá

CJL

1.Z1

 

propagační činnosti školy

 

6.hod

přesun >>

CJL

1.L

 

na 19.6. 5.hod

Hlistová Jana

3.hod

odpadá

RJZ

4.L (RJz)

 

zrušeno

 

4.hod

přesun <<

RJZ

3.L (RJz)

(mim)

z 21.6. 4.hod

 

5.hod

přesun <<

RJZ

1.L (RUJ)

(mim)

z 19.6. 2.hod

Hrubec Tomáš

1.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ1)

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.L (AJ2p)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.L (AJ2p)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.L (AJ1p)

 

zrušeno

Jiráková Milada

1.hod

odpadá

ANJ

2.A (AJ1)

 

třídnické záležitosti

 

2.hod

odpadá

ANJ

1.C (AJ2)

 

exkurze

Klapetková Lucie

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Kolarčíková Martina

2.hod

přesun >>

SAD

2.ZA

 

na 19.6. 5.hod

Krajcová Šárka

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

propagační činnosti školy

 

3.hod

odpadá

MAT

2.L

 

exkurze

Krumpholc Alois

2.hod

přesun <<

SAZ

1.Z2

(mim)

z 18.6. 5.hod

 

3.hod

přesun <<

SAZ

2.Z

(mim)

z 2.hod

Kubíčková Vanda

2.hod

přesun >>

OBN

1.Z2

 

na 21.6. 5.hod

 

3.hod

přesun <<

ANJ

1.N (AJ1)

(mim)

z 18.6. 3.hod

 

3.hod

přesun >>

ANJ

1.Z2 (AJ1)

 

na 19.6. 6.hod

 

4.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Kupková Martina

1.hod

přesun <<

MAM

1.N

(mim)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

EPO

3.C

(mim)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

EPO

3.C

 

na 2.hod

 

4.hod

navíc

MAM

1.N

(mim)

do úvazku

 

5.hod

přesun <<

EPO

3.L

(mim)

z 4.hod

Latoň Jaroslav

1.hod

odpadá

FYZ

1.L (C2)

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

MAA

2.C

(mim)

z 6.hod

 

4.hod

přesun <<

MAA

2.C

(mim)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

exkurze

 

6.hod

přesun >>

MAA

2.C

 

na 3.hod

 

7.hod

přesun >>

MAA

2.C

 

na 4.hod

Motyková Lenka

3.hod

navíc

BIE

3.L

(mim)

do úvazku

 

6.hod

odpadá

TEV

2.L (T2)

 

exkurze

Pavela Michal

5.hod

odpadá

TEV

2.Z (T1)

 

propagační činnosti školy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Pavelová Lenka

1.hod

odpadá

OBN

2.ZA

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TPR

2.L

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

BIE

1.C

 

exkurze

Pělová Soňa

0.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OV

1.ZA (OV2)

(mim)

do úvazku

Petula Jan

5.hod

odpadá

PEK

2.A (T1)

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

PEK

2.A (T2)

 

třídnické záležitosti

Semerová Radka

2.hod

přesun <<

MAT

2.C

(mim)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

MAT

2.C

 

na 2.hod

 

4.hod

odpadá

MAT

1.C

 

exkurze

 

5.hod

navíc

PSY

1.N

(mim)

do úvazku

 

5.hod

přesun >>

MAT

1.L

 

na 21.6. 1.hod

Schreiber Václav

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Smolka Vít

5., 6. hod Obecný pedagogický dohled

Smrček Lubomír

1.hod

odpadá

POA

2.V

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

POA

2.V

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

POA

2.V

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

POA

2.V

 

zrušeno

Sobková Silvie

4.hod

odpadá

KAJ

2.N (KAJ1)

 

zrušeno

Stříbná Jana

1.hod

odpadá

MAT

4.L

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

BIE

1.L (C2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

BIE

1.L (C1)

 

zrušeno

Šrajerová Radmila

1.hod

přesun <<

CJL

2.ZA

(mim)

z 19.6. 5.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

2.ZA

(mim)

z 21.6. 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

1.Z2

(mim)

z 19.6. 6.hod

 

4.hod

přesun <<

NEJ

3.L (NJz)

(mim)

z 21.6. 4.hod

 

5.hod

přesun <<

NEJ

1.L (NEJ)

(mim)

z 19.6. 2.hod

 

6.hod

přesun <<

DEJ

1.L

(...)

z 20.6. 5.hod

Tesarčík Jan

5.hod

odpadá

CHO

3.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TPR

4.L

 

zrušeno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Valeček Martin

2.hod

odpadá

ENN

2.L

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

TEV

3.A (T1)

 

propagační činnosti školy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.L (T1)

 

exkurze

Vinckerová Hana

2.hod

přesun >>

PRO

1.Z1

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

PRO

1.Z1

(mim)

z 2.hod

 

3.hod

přesun >>

PRO

2.A

 

na 19.6. 4.hod

 

5.hod

odpadá

PRO

1.Z2

 

propagační činnosti školy

Zapletal Jiří

1.hod

spojeno (Sch PedD)

TEV

3.L (T1)

   
 

3.hod

odpadá

TEV

3.A (T2)

 

propagační činnosti školy

 

5.hod

odpadá

TEV

2.A (T2)

 

třídnické záležitosti

Žurková Veronika

1.hod

odpadá

ANJ

2.L (AJ2)

 

exkurze

 

2.hod

navíc

ANJ

3.L (AJ2p)

(mim)

 
 

3.hod

přesun <<

ANJ

1.N (AJ2)

(mim)

z 18.6. 3.hod

 

4.hod

odpadá

KAJ

2.N (KAJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.L (AJ1p)

 

zrušeno

 

6.hod

spojeno (Kbč PedD)

ANJ

1.N (AJ1)

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.L

1.hod

FYZ

C2

 

odpadá

 

(Lat)

 

2.hod

BIE

C2

 

odpadá

 

(Stř)

 

3.hod

FYZ

C1

 

odpadá

 

(Lat)

 

4.hod

BIE

C1

 

odpadá

 

(Stř)

 

5.hod

NEJ

NEJ

(mim)

přesun <<

Šrajerová Radmila

z 19.6. (Út) 2.hod

 

5.hod

RJZ

RUJ

(mim)

přesun <<

Hlistová Jana

z 19.6. (Út) 2.hod

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 21.6. (Čt) 1.hod

 

6.hod

DEJ

 

(...)

přesun <<

Šrajerová Radmila

z 20.6. (St) 5.hod

1.N

1.hod

MAM

 

(mim)

přesun <<

Kupková Martina

z 5.hod

 

3.hod

ANJ

AJ2

(mim)

přesun <<

Žurková Veronika

z 18.6. (Po) 3.hod

 

3.hod

ANJ

AJ1

(mim)

přesun <<

Kubíčková Vanda

z 18.6. (Po) 3.hod

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bra)

 

4.hod

MAM

 

(mim)

navíc

Kupková Martina

 
 

5.hod

PSY

 

(mim)

navíc

Semerová Radka

 
 

6.hod

ANJ

AJ1

 

spojí

Žurková Veronika

(Kbč)

1.Z1

2.hod

OBN

 

(mim)

přesun <<

Drastíková Martina

z 4.hod

 

3.hod

PRO

 

(mim)

přesun <<

Vinckerová Hana

z 2.hod

1.Z2

2.hod

SAZ

 

(mim)

přesun <<

Krumpholc Alois

z 18.6. (Po) 5.hod

 

3.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Šrajerová Radmila

z 19.6. (Út) 6.hod

1.ZA

0.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

0.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

0.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

1.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

1.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

1.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

2.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

2.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

2.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

3.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

3.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

4.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

4.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 
 

4.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV2

(mim)

navíc

Pělová Soňa

 
 

5.hod

OV

OV3

(mim)

navíc

Brímusová Daniela

 
 

5.hod

OV

OV1

(...)

navíc

Fuksík Petr

 

2.A

0.hod

TEV

T1

 

odpadá

 

(Sch)

2.C

2.hod

MAT

 

(mim)

přesun <<

Semerová Radka

z 3.hod

 

3.hod

MAA

 

(mim)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 6.hod

 

4.hod

MAA

 

(mim)

přesun <<

Latoň Jaroslav

z 7.hod

 

5.hod

CHE

   

odpadá

 

(Šim)

 

6.hod

MAA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

MAA

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.N

1.hod

EPO

   

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

UCI

   

odpadá

 

(Dor)

 

3.hod

MAM

   

odpadá

 

(Dor)

 

4.hod

KAJ

KAJ1

 

odpadá

 

(Sob)

 

4.hod

KAJ

KAJ2

 

odpadá

 

(Žur)

 

4.hod

MAS

MAS

 

odpadá

 

(Pav)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bra)

2.V

1.hod

POA

   

odpadá

 

(Smr)

 

2.hod

POA

   

odpadá

 

(Smr)

 

3.hod

POA

   

odpadá

 

(Smr)

 

4.hod

POA

   

odpadá

 

(Smr)

2.Z

2.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Hájková Dana

z 4.hod

 

3.hod

SAZ

 

(mim)

přesun <<

Krumpholc Alois

z 2.hod

2.ZA

1.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Šrajerová Radmila

z 19.6. (Út) 5.hod

 

2.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Šrajerová Radmila

z 21.6. (Čt) 3.hod

3.A

5.hod

MAM

 

(mim)

přesun <<

Dorazilová Soňa

z 6.hod

 

6.hod

MAM

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.C

0.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

1.hod

ANJ

AJ2

(mim)

přesun <<

Drastíková Martina

z 2.hod

 

1.hod

ANJ

AJ1

(mim)

navíc

Drastíková Martina

 
 

2.hod

EPO

 

(mim)

přesun <<

Kupková Martina

z 3.hod

 

3.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Hájková Dana

z 0.hod

 

5.hod

ACH

   

odpadá

 

(Baa)

 

6.hod

OTE

   

odpadá

 

(Hor)

3.L

1.hod

TEV

T1

 

spojí

Zapletal Jiří

(Sch)

 

2.hod

ANJ

AJ1p

(mim)

navíc

Žurková Veronika

 
 

2.hod

ANJ

AJ2p

(mim)

navíc

Žurková Veronika

 
 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bra)

 

3.hod

BIE

 

(mim)

navíc

Motyková Lenka

 
 

4.hod

NEJ

NJz

(mim)

přesun <<

Šrajerová Radmila

z 21.6. (Čt) 4.hod

 

4.hod

RJZ

RJz

(mim)

přesun <<

Hlistová Jana

z 21.6. (Čt) 4.hod

 

4.hod

EPO

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

EPO

 

(mim)

přesun <<

Kupková Martina

z 4.hod

4.L

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Stř)

 

2.hod

ANJ

AJ2p

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

TEV

T1

 

odpadá

 

(Pav)

 

3.hod

RJZ

RJz

 

odpadá

 

(Hli)

 

3.hod

ANJ

AJ2p

 

odpadá

 

(Hru)

 

4.hod

FAR

   

odpadá

 

(Baa)

 

5.hod

ANJ

AJ1p

 

odpadá

 

(Hru)

 

5.hod

NEJ

NJz

 

odpadá

 

(Šra)

 

6.hod

TPR

   

odpadá

 

(Tes)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Pavela Michal

1.C, 1.- 4. hod - Schreiber Václav, Tesarčík Jan

1.C, 5., 6. hod - Schreiber Václav

1.Z1, 4.- 6. hod - Drastíková Martina

1.Z2, 4.- 6. hod - Kubíčková Vanda

2.L, 1.- 6. hod - Bradová Alena, Klapetková Lucie

2.Z, 4.- 6. hod - Grygarčík Rudolf

3.A, 1.- 4. hod - Drösslerová Marie

 

Zpracováno v systému Bakaláři