Suplování:   Pondělí 24.9.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 24.9.2018 (9:26)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Grygarčík Rudolf (Dov)

 

Kaš

-

Kra

-

-

-

-

             

Horáková Tereza (Absc)

 

Kbč

Kšp

Haj

-

Kla

-

-

-

           

Ondrušák Kamil (Stud)

 

-

..

-

..

-

-

-

             

Semerová Radka (Absc)

 

-

Voj

Lat

Pav

-

..

Jir

             

Šimečková Zuzana (Absc)

 

-

-

Kbč

Lat

Tes

Kšp

Baa

             

Vinckerová Hana (Absc)

   

-

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Baarová Vendula

7.hod

supl. (Šim Absc)

OCH

4.C

 

do úvazku

Drösslerová Marie

7.hod

přesun <<

UCI

4.A (EKO)

(mim)

z 26.9. 5.hod

Feikusová Jitka

1.hod

výměna >>

CJL

1.A

 

na 25.9. 2.hod

Hájková Dana

3.hod

supl. (Hor Absc)

ANJ

2.C (AJ1)

 

do úvazku

 

7.hod

přesun >>

CJL

4.A

 

na 25.9. 1.hod

Jiráková Milada

7.hod

supl. (Sem Absc)

MAT

3.C

 

do úvazku

Kaňová Alena

2.hod

přesun >>

CJL

1.N

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

CJL

1.N

(mim)

z 2.hod

Kašný Jiří

1.hod

supl. (Gry Dov)

IKT

2.A (C1)

 

do úvazku

 

2.hod

navíc

IKT

2.A (C1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

IKT

2.A (C2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

výměna >>

PRO

3.A

 

na 27.9. 6.hod

Kašpárková Libuše

2.hod

supl. (Hor Absc)

ANJ

2.C (AJ1)

 

do úvazku

 

6.hod

supl. (Šim Absc)

OCH

3.C

 

do úvazku

Klapetková Lucie

5.hod

spojeno (Hor Absc)

OV

4.C (AJ2)

   
 

6.hod

přesun <<

ANJ

4.L (AJ2p)

(mim)

z 26.9. 5.hod

Krajcová Šárka

2.hod

výměna <<

MAT

3.L

(...)

z 26.9. 1.hod

 

3.hod

supl. (Gry Dov)

IKT

2.A (C2)

 

do úvazku

Krumpholc Alois

2.hod

výměna <<

SAZ

2.Z2

(mim)

z 26.9. 1.hod

Kubíčková Vanda

1.hod

supl. (Hor Absc)

ANJ

2.C (AJ1)

 

do úvazku

 

2.hod

výměna >>

ANJ

2.Z2 (AJ1)

 

na 26.9. 1.hod

 

3.hod

supl. (Šim Absc)

CHE

2.Z2

 

do úvazku

Latoň Jaroslav

1.hod

výměna <<

FYZ

1.Z1

(...)

z 25.9. 6.hod

 

3.hod

supl. (Sem Absc)

MAT

1.C

 

do úvazku

 

4.hod

supl. (Šim Absc)

CHE

1.A

 

do úvazku

Motyková Lenka

6.hod

odpadá

BIE

4.L (C1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

BIE

4.L (C2)

 

zrušeno

Pavela Michal

4.hod

supl. (Sem Absc)

MAT

2.L

 

do úvazku

Pavelová Lenka

1.hod

odpadá

BIE

2.A (C2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

BIE

2.A (C1)

 

zrušeno

Richterová Alena

1.hod

navíc

CHE

1.L (C2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

CHE

1.L (C1)

(mim)

do úvazku

Schreiber Václav

3.hod

výměna >>

ENN

2.L

 

na 25.9. 3.hod

Sobková Silvie

1.hod

navíc

CHO

2.A (C2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

CHO

2.A (C2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

CHO

2.A (C1)

(...)

do úvazku

 

4.hod

navíc

CHO

2.A (C1)

(...)

do úvazku

Stříbná Jana

1.hod

výměna <<

MAT

1.A

(mim)

z 25.9. 2.hod

 

3.hod

výměna <<

BIE

2.L

(mim)

z 25.9. 3.hod

Tesarčík Jan

5.hod

supl. (Šim Absc)

CHE

1.C

 

do úvazku

Varyšová Soňa

5.hod

výměna <<

MAM

3.A

(...)

z 27.9. 6.hod

 

6.hod

přesun <<

MAM

3.A

(mim)

z 25.9. 6.hod

 

7.hod

přesun <<

UCI

4.A (PRO)

(...)

z 26.9. 5.hod

Vojkůvka Pavel

2.hod

supl. (Sem Absc)

OBN

4.C

 

do úvazku

Žurková Veronika

2.hod

přesun <<

PSY

1.N

(mim)

z 27.9. 4.hod

 

6.hod

přesun <<

ANJ

4.L (AJ1p)

(...)

z 26.9. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(mim)

výměna <<

Stříbná Jana

z 25.9. (Út) 2.hod

 

4.hod

CHE

   

supluje

Latoň Jaroslav

(Šim)

1.C

3.hod

MAT

   

supluje

Latoň Jaroslav

(Sem)

 

5.hod

CHE

   

supluje

Tesarčík Jan

(Šim)

1.L

1.hod

CHE

C2

(mim)

navíc

Richterová Alena

 
 

3.hod

CHE

C1

(mim)

navíc

Richterová Alena

 

1.N

2.hod

PSY

 

(mim)

přesun <<

Žurková Veronika

z 27.9. (Čt) 4.hod

 

6.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Kaňová Alena

z 2.hod

1.Z1

1.hod

FYZ

 

(...)

výměna <<

Latoň Jaroslav

z 25.9. (Út) 6.hod

2.A

1.hod

CHO

C2

(mim)

navíc

Sobková Silvie

 
 

1.hod

IKT

C1

 

supluje

Kašný Jiří

(Gry)

 

2.hod

IKT

C1

(mim)

navíc

Kašný Jiří

 
 

2.hod

CHO

C2

(mim)

navíc

Sobková Silvie

 
 

3.hod

CHO

C1

(...)

navíc

Sobková Silvie

 
 

3.hod

IKT

C2

 

supluje

Krajcová Šárka

(Gry)

 

4.hod

CHO

C1

(...)

navíc

Sobková Silvie

 
 

4.hod

IKT

C2

(mim)

navíc

Kašný Jiří

 

2.C

1.hod

ANJ

AJ1

 

supluje

Kubíčková Vanda

(Hor)

 

2.hod

ANJ

AJ1

 

supluje

Kašpárková Libuše

(Hor)

 

3.hod

ANJ

AJ1

 

supluje

Hájková Dana

(Hor)

2.L

3.hod

BIE

 

(mim)

výměna <<

Stříbná Jana

z 25.9. (Út) 3.hod

 

4.hod

MAT

   

supluje

Pavela Michal

(Sem)

2.Z2

2.hod

SAZ

 

(mim)

výměna <<

Krumpholc Alois

z 26.9. (St) 1.hod

 

3.hod

CHE

   

supluje

Kubíčková Vanda

(Šim)

3.A

5.hod

MAM

 

(...)

výměna <<

Varyšová Soňa

z 27.9. (Čt) 6.hod

 

6.hod

MAM

 

(mim)

přesun <<

Varyšová Soňa

z 25.9. (Út) 6.hod

 

7.hod

EPO

   

odpadá

 

(Dro)

3.C

6.hod

OCH

   

supluje

Kašpárková Libuše

(Šim)

 

7.hod

MAT

   

supluje

Jiráková Milada

(Sem)

3.L

2.hod

MAT

 

(...)

výměna <<

Krajcová Šárka

z 26.9. (St) 1.hod

4.A

7.hod

UCI

PRO

(...)

přesun <<

Varyšová Soňa

z 26.9. (St) 5.hod

 

7.hod

UCI

EKO

(mim)

přesun <<

Drösslerová Marie

z 26.9. (St) 5.hod

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 25.9. (Út) 1.hod

4.C

2.hod

OBN

   

supluje

Vojkůvka Pavel

(Sem)

 

5.hod

OV

AJ2

 

spojí

Klapetková Lucie

(Hor)

 

7.hod

OCH

   

supluje

Baarová Vendula

(Šim)

4.L

6.hod

ANJ

AJ2p

(mim)

přesun <<

Klapetková Lucie

z 26.9. (St) 5.hod

 

6.hod

ANJ

AJ1p

(...)

přesun <<

Žurková Veronika

z 26.9. (St) 5.hod

 

6.hod

BIE

C1

 

odpadá

 

(Mot)

 

7.hod

BIE

C2

 

odpadá

 

(Mot)

 

 

Suplování:   Úterý 25.9.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 24.9.2018 (9:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.N

 

exk

exk

exk

exk

exk

                 

3.ZA

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Glatterová Hana (PedD)

 

-

Pet

..

Kup

..

..

..

             

Grygarčík Rudolf (Dov)

 

-

-

-

-

-

Dro

-

             

Horáková Tereza (Absc)

Baa

Baa

Baa

-

Kla

Val

Baa

-

Kaš

           

Semerová Radka (Absc)

 

Lat

Kaš

..

Pav

-

-

Val

             

Stříbná Jana (Absc)

   

<>

<>

-

                   

Šimečková Zuzana (Absc)

 

-

..

..

..

                   

Šrajerová Radmila (PedD)

 

..

                         

Varyšová Soňa (Absc)

           

>>

-

             

Varyšová Soňa (PedD)

 

-

-

-

-

-

                 

Žurková Veronika (Absc)

           

-

Sob

             

Žurková Veronika (PedD)

 

Kla

-

-

-

..

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Baarová Vendula

0.hod

supl. (Hor Absc)

OV

3.C (OV1)

 

do úvazku

 

1.hod

supl. (Hor Absc)

OV

3.C (OV1)

 

do úvazku

 

2.hod

supl. (Hor Absc)

OV

3.C (OV1)

 

do úvazku

 

4.hod

přesun <<

AMT

1.C

(mim)

z 1.hod

 

5.hod

výměna >>

CHE

3.L

 

na 27.9. 4.hod

 

6.hod

supl. (Hor Absc)

CHE

4.L

 

do úvazku

Drösslerová Marie

4.hod

výměna >>

EPO

4.A

 

na 26.9. 2.hod

 

5.hod

přesun <<

EPO

4.A

(mim)

z 27.9. 1.hod

 

6.hod

supl. (Gry Dov)

IKT

4.A (C1)

 

do úvazku

 

7.hod

navíc

IKT

4.A (C1)

(mim)

do úvazku

Feikusová Jitka

1.hod

přesun <<

DEJ

1.C

(mim)

z 26.9. 4.hod

 

2.hod

výměna <<

CJL

1.A

(...)

z 24.9. 1.hod

 

3.hod

přesun <<

DEJ

1.A

(mim)

z 26.9. 6.hod

Glatterová Hana

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Hájková Dana

1.hod

přesun <<

CJL

4.A

(mim)

z 24.9. 7.hod

 

2.hod

odpadá

CJL

2.N

 

exkurze

 

4.hod

výměna <<

CJL

4.L

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

výměna >>

CJL

4.L

 

na 4.hod

Hrubec Tomáš

5.hod

odpadá

ANJ

3.ZA (AJ1)

 

exkurze

Jiráková Milada

5.hod

odpadá

ANJ

3.ZA (AJ2)

 

exkurze

Kaňová Alena

1.hod

odpadá

CJL

3.A

 

zrušeno

 

2.hod

přesun >>

CJL

3.L

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

CJL

3.L

(mim)

z 2.hod

Kašný Jiří

2.hod

supl. (Sem Absc)

MAT

2.Z2

 

do úvazku

 

4.hod

odpadá

PRO

3.A

 

zrušeno

 

8.hod

supl. (Hor Absc)

OV

2.C (T2)

 

do úvazku

Kašpárková Libuše

6.hod

výměna <<

EPO

2.Z2

(mim)

z 27.9. 5.hod

Klapetková Lucie

1.hod

spojeno (Žur PedD)

KAJ

4.L (AJ1p)

   
 

4.hod

spojeno (Hor Absc)

OV

4.C (AJ2)

   

Kolarčíková Martina

2.hod

odpadá

KVE

3.ZA

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

OVO

3.ZA

 

exkurze

Krajcová Šárka

2.hod

přesun <<

MAT

4.C

(mim)

z 26.9. 4.hod

 

4.hod

výměna <<

MAT

4.A

(...)

z 26.9. 2.hod

 

5.hod

výměna <<

MAT

3.L

(...)

z 27.9. 4.hod

Krumpholc Alois

1.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(mim)

do úvazku

 

6.hod

navíc

PRX

3.A (PX1)

(mim)

do úvazku

Kubíčková Vanda

5.hod

odpadá

KAJ

2.N (AJ1)

 

exkurze

Kupková Martina

3.hod

odpadá

MAM

2.N

 

exkurze

 

4.hod

supl. (Gla PedD)

IKT

2.Z1 (T2)

 

do úvazku

Latoň Jaroslav

1.hod

supl. (Sem Absc)

MAT

2.L

 

do úvazku

 

5.hod

navíc

FYZ

1.Z1

(mim)

do úvazku

 

6.hod

výměna >>

FYZ

1.Z1

 

na 24.9. 1.hod

Motyková Lenka

2.hod

přesun <<

BIE

3.L

(mim)

z 27.9. 6.hod

 

4.hod

navíc

BIE

1.Z1

(mim)

do úvazku

Ondrušák Kamil

3.hod

navíc

MOV

2.A

(mim)

do úvazku

Pavela Michal

4.hod

supl. (Sem Absc)

MAT

3.C

 

do úvazku

 

5.hod

odpadá

MAS

2.N (MAS)

 

exkurze

Pavelová Lenka

1.hod

navíc

BIE

2.Z1

(...)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

ZEK

3.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ENN

3.L

 

zrušeno

Petula Jan

2.hod

supl. (Gla PedD)

IKT

1.Z1 (T1)

 

do úvazku

Schreiber Václav

3.hod

výměna <<

ENN

2.L

(...)

z 24.9. 3.hod

Smolka Vít

1.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(mim)

do úvazku

 

6.hod

navíc

PRX

3.A (PX2)

(mim)

do úvazku

Sobková Silvie

6.hod

výměna <<

CHO

1.Z1

(...)

z 24.9. 1.hod

 

7.hod

spojeno (Žur Absc)

ANJ

1.N (AJ1)

   

Stříbná Jana

1.hod

navíc

MAS

4.L (MAS)

   

Šrajerová Radmila

1. hod Obecný pedagogický dohled

Tesarčík Jan

1.hod

navíc

PRX

3.A (PX4)

(mim)

 
 

2.hod

navíc

PRX

3.A (PX4)

(mim)

 
 

3.hod

navíc

PRX

3.A (PX4)

(mim)

 
 

4.hod

navíc

PRX

3.A (PX4)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

PRX

3.A (PX4)

(mim)

 
 

6.hod

navíc

PRX

3.A (PX4)

(mim)

 
 

7.hod

výměna <<

TPR

4.L

(...)

z 4.hod

Valeček Martin

5.hod

supl. (Hor Absc)

OTE

4.C

 

do úvazku

 

7.hod

supl. (Sem Absc)

OBN

4.C

 

do úvazku

Varyšová Soňa

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Vinckerová Hana

7.hod

navíc

PRO

4.A (C2)

(mim)

do úvazku

Zapletal Jiří

3.hod

odpadá

TEV

3.ZA (T2)

 

exkurze

Žurková Veronika

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

CJL

 

(...)

výměna <<

Feikusová Jitka

z 24.9. (Po) 1.hod

 

3.hod

DEJ

 

(mim)

přesun <<

Feikusová Jitka

z 26.9. (St) 6.hod

1.C

1.hod

DEJ

 

(mim)

přesun <<

Feikusová Jitka

z 26.9. (St) 4.hod

 

4.hod

AMT

 

(mim)

přesun <<

Baarová Vendula

z 1.hod

1.N

7.hod

ANJ

AJ1

 

spojí

Sobková Silvie

(Žur)

1.Z1

2.hod

IKT

T1

 

supluje

Petula Jan

(Gla)

 

4.hod

BIE

 

(mim)

navíc

Motyková Lenka

 
 

5.hod

FYZ

 

(mim)

navíc

Latoň Jaroslav

 
 

6.hod

CHO

 

(...)

výměna <<

Sobková Silvie

z 24.9. (Po) 1.hod

2.A

3.hod

MOV

 

(mim)

navíc

Ondrušák Kamil

 

2.C

8.hod

OV

T2

 

supluje

Kašný Jiří

(Hor)

2.L

1.hod

MAT

   

supluje

Latoň Jaroslav

(Sem)

 

3.hod

ENN

 

(...)

výměna <<

Schreiber Václav

z 24.9. (Po) 3.hod

2.Z1

1.hod

BIE

 

(...)

navíc

Pavelová Lenka

 
 

4.hod

IKT

T2

 

supluje

Kupková Martina

(Gla)

2.Z2

2.hod

MAT

   

supluje

Kašný Jiří

(Sem)

 

6.hod

EPO

 

(mim)

výměna <<

Kašpárková Libuše

z 27.9. (Čt) 5.hod

3.A

1.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Krumpholc Alois

 
 

1.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

1.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

1.hod

PRX

PX4

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Knv)

 

2.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Krumpholc Alois

 
 

2.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

2.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

2.hod

PRX

PX4

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

2.hod

ZEK

   

odpadá

 

(Paa)

 

3.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Krumpholc Alois

 
 

3.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

3.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

3.hod

PRX

PX4

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Sem)

 

4.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Krumpholc Alois

 
 

4.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

4.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

4.hod

PRX

PX4

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

4.hod

PRO

   

odpadá

 

(Kaš)

 

5.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Krumpholc Alois

 
 

5.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

5.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

5.hod

PRX

PX4

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

5.hod

RVE

   

odpadá

 

(Val)

 

6.hod

PRX

PX1

(mim)

navíc

Krumpholc Alois

 
 

6.hod

PRX

PX2

(mim)

navíc

Smolka Vít

 
 

6.hod

PRX

PX3

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

6.hod

PRX

PX4

(mim)

navíc

Tesarčík Jan

 
 

6.hod

MAM

   

přesun >>

 

na 24.9. (Po) 6.hod

 

7.hod

CHO

   

odpadá

 

(Tes)

3.C

0.hod

OV

OV1

 

supluje

Baarová Vendula

(Hor)

 

1.hod

OV

OV1

 

supluje

Baarová Vendula

(Hor)

 

2.hod

OV

OV1

 

supluje

Baarová Vendula

(Hor)

 

4.hod

MAT

   

supluje

Pavela Michal

(Sem)

3.L

2.hod

BIE

 

(mim)

přesun <<

Motyková Lenka

z 27.9. (Čt) 6.hod

 

4.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Kaňová Alena

z 2.hod

 

5.hod

MAT

 

(...)

výměna <<

Krajcová Šárka

z 27.9. (Čt) 4.hod

4.A

1.hod

CJL

 

(mim)

přesun <<

Hájková Dana

z 24.9. (Po) 7.hod

 

4.hod

MAT

 

(...)

výměna <<

Krajcová Šárka

z 26.9. (St) 2.hod

 

5.hod

EPO

 

(mim)

přesun <<

Drösslerová Marie

z 27.9. (Čt) 1.hod

 

6.hod

IKT

C1

 

supluje

Drösslerová Marie

(Gry)

 

7.hod

PRO

C2

(mim)

navíc

Vinckerová Hana

 
 

7.hod

IKT

C1

(mim)

navíc

Drösslerová Marie

 

4.C

2.hod

MAT

 

(mim)

přesun <<

Krajcová Šárka

z 26.9. (St) 4.hod

 

4.hod

OV

AJ2

 

spojí

Klapetková Lucie

(Hor)

 

5.hod

OTE

   

supluje

Valeček Martin

(Hor)

 

7.hod

OBN

   

supluje

Valeček Martin

(Sem)

4.L

1.hod

MAS

MAS

 

navíc

Stříbná Jana

 
 

1.hod

KAJ

AJ1p

 

spojí

Klapetková Lucie

(Žur)

 

4.hod

CJL

 

(mim)

výměna <<

Hájková Dana

z 7.hod

 

6.hod

CHE

   

supluje

Baarová Vendula

(Hor)

 

7.hod

TPR

 

(...)

výměna <<

Tesarčík Jan

z 4.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.N, 1.- 5. hod - Varyšová Soňa, Žurková Veronika

3.ZA, 1.- 7. hod - Glatterová Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři